Лікування зубів

Лікування зубів

Лікування зубів у Стоматологічній клініці «Алтей» – це насамперед лікування карієсу будь-якої складності, а також його ускладнень: пульпіту та періодонтиту.

Карієс  – це руйнування твердих тканин зуба (емалі та дентину), що призводить до утворення в зубі порожнини – «дірки».

Пульпіт  - це запалення пульпи - "нерва" зуба.

Періодонтит  - це запалення тканин, що оточують зуб. Одне з найсерйозніших ускладнень карієсу.

Будь-яке запалення – це біль, який заважає нам повноцінно жити та працювати. Ускладнення карієсу завжди супроводжуються сильними, постійними болями та загрожують втратою зуба.

Як проходить лікування зубів у нашій клініці

Лікування зубів включає:

 1. Проведення повного обстеження ротової порожнини:
  • попередній огляд;
  • ЕОМ - оцінка життєздатності пульпи; 
  • рентгенологічне обстеження.

  Така діагностика дозволяє виявити карієс при повній відсутності його клінічних проявів на ранній стадії і максимально точно встановити діагноз.

 2. Складання плану лікування з урахуванням індивідуальної можливості та потреб пацієнта.
 3. Лікування карієсу чи його ускладнень.

Об'єм лікувальних маніпуляцій залежить від стадії захворювання. Усі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією. Ми лікуємо зуби без болю , застосовуючи сучасні знеболювальні препарати останнього покоління.

Лікування карієсу

При лікуванні карієсу видаляються уражені тканини зуба, а порожнина заповнюється пломбувальним матеріалом. Ми застосовуємо мінімально-інвазивну методику, максимально зберігаючи здорові тканини.

Під час обробки каріозної порожнини застосовуються спеціальні барвники (карієс-маркери). Вони фарбують ті тканини, які зруйновані мікробами. Це дозволяє максимально зберегти здорові тканини зуба, видалити все, що вражено, не залишаючи можливостей для рецидиву.

Найпопулярніший пломбировочный матеріал – світлозатверджувані композити, які застигають під впливом світла спеціальної лампи. Колір пломби абсолютно ідентичний кольору Вашого зуба.

Наші переваги у лікуванні зубів

Наші лікарі завжди намагаються зберегти уражений зуб, застосовуючи у своїй роботі сучасні методики та технології, новітні інструменти та матеріали, а також ефективні способи знеболювання. Тому лікування карієсу та його ускладнень на будь-якій стадії здійснюється безболісно, ​​якісно та ефективно.

Стоматологи-терапевти Стоматологічної клініки «Алтей» повною мірою володіють методиками лікування кореневих каналів під контролем апекслокатора і рентгена, а також реставрації зуба з відновленням його первісної форми і функції.

Записатися на прийом

Зателефонуйте нам або повідомте свій контактний телефон