Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Лікарі вищої категорії нашої клініки демонструють справжні дива, застосовуючи свій досвід, знання та можливості сучасних реставраційних матеріалів. Сучасні композити мають унікальну структуру, що повторює тканини зуба за міцністю та функціональністю та унікальну колірну палітру для відтворення будь-яких індивідуальних особливостей природної краси зуба.

Естетичне відновлення зубів

До можливостей естетичного відновлення зубів належить:

 • видалення подряпин, сколів та нерівностей зубів;
 • зміна кольору зубів;
 • реставрація зубів після травм (відсутня частина зуба);
 • усунення щілин (проміжків) між зубами;
 • естетичне вирівнювання;
 • коригування наслідків від бруксизму;
 • зміна ширини, довжини та форми зубів.

Естетична стоматологія допомагає виправити візуальні зубні вади простими методами, абсолютно безболісно.

Професійне відбілювання зубів

Список проблем із зубами, які вирішуються за допомогою естетичної стоматології, на сьогодні дуже широкий. Найбільш популярні серед пацієнтів різні види професійного відбілювання зубів, до яких належать такі методики:

 1. Відбілювання при дисколоритах – зміна кольору зубної емалі під впливом куріння, надмірного вживання кави, «фарбувальних» харчових продуктів. Професійне відбілювання при дисколоритах полягає у встановленні на зуби індивідуально виготовленої капи з гелем-реагентом, що містить перекис водню (4,5-15%, залежно від інтенсивності плям). Більш щадним способом є використання перекису карбоміту, що виділяє кисень при контакті із зубною тканиною. Ефект від процедури зберігається до 6 місяців, курс, що рекомендується, становить 6-14 процедур.
 2. Ультразвукове чищення та Air flow рекомендовано пацієнтам із чутливою зубною емаллю. Цей метод полягає у спрямованій дії ультразвуку на пігментовані ділянки емалі та виробляється в кілька етапів. Зазвичай ультразвукове відбілювання поєднують з методом Air Flow – професійним чищенням зубів повітряно-водяним струменем, збагаченим дрібнодисперсним порошком – карбонатом кальцію або бікарбонатом натрію (харчовою содою).
 3. Фотовідбілювання – ще один ефективний метод, що дозволяє досягти бажаного результату за одну процедуру, що триває 1,5-2 години. При фотовідбілюванні використовується перекис водню або інша дієва речовина, на яку впливає галогенне холодне світло. Під його впливом речовина активується, виділяючи атомарний кисень, що розщеплює темний пігмент на зубній емалі.

Вибір оптимального методу відбілювання – украй важливий етап підготовки до приведення зубів у належний вигляд. Рекомендувати ідеально відповідний спосіб відбілювання може лише висококваліфікований лікар-стоматолог – тільки в цьому випадку відбілювання принесе бажаний ефект, а його результат збережеться надовго.

Професійне чищення зубів

Незалежно, зважилися ви на відбілювання зубів, чи ні, слід регулярно робити комплексне чищення у стоматолога. Ця процедура забезпечує:

 • видалення зубного каменю;
 • видалення м'якого нальоту на зубах;
 • полірування зубів методом airflow;
 • освітлення зубів на один-два тони.

Звичайно, якщо людина зловживатиме цигарками, кавою та червоним вином, то ефект протримається недовго. Але якщо підтримувати ефект домашнім доглядом, зуби будуть білими та красивими та без відбілювання.

Вініри

Трапляються випадки, коли відбілювання для відновлення естетики посмішки недостатньо. Тоді стоматологи радять використання вінірів. Ці тонкі пластинки із зовнішнього боку зубів призначені для негайного розв'язання таких проблем, як:

 • викривлені або розгорнуті зуби;
 • патологічна стирання;
 • широкі міжзубні проміжки чи щілини;
 • інші візуальні проблеми.

Високоестетичні керамічні з полевошпатної кераміки – міцні, аналогічні за структурою зубної емалі, та їх установка вимагає мінімального пришліфування зуба (півміліметра та менше). Довговічність е-max становить 20 і більше років.

Вініри стійкі до харчових барвників, візуально непомітні для оточуючих та практично невідчутні на зубах. Кераміка ідеально передає фактуру та колір здорового зуба.

Естетична реставрація зубів композитами

Зубна емаль є найтвердішою тканиною тіла у людському організмі. Однак, на цей довговічний матеріал впливають: їжа і рідини, механічні пошкодження і каріозні бактерії. Як наслідок, з'являються плями, тріщини, відколи, а іноді й руйнування, що впливають не тільки на колір та форму, а й на функціональність зуба. Естетична реставрація зубів допомагає відновити привабливість зубного ряду, його повноцінні функції та позбавити пацієнта від дискомфорту.

Показання до естетичної реставрації зубів композитами:

 • при сколі частини (шматочка) зуба;
 • при тріщинах на зубах;
 • при щілинах між зубами;
 • при руйнуванні коронкової частини зуба (до 50%);
 • за різних дефектів емалі.

Такий метод реставрації коронкорової частини зуба є більш економічним та швидким. Стоматолог проводить пошарове відновлення емалі за допомогою пломбувального матеріалу. Зокрема, використовують так звані композити світлового заперечення, оскільки вони мають достатню схожість із природними тканинами емалі зубів, а також відмінні фізико-хімічні властивості (стійкі до стирання та зміни температур). Дані композити мають великий термін служби понад 10 років.

Протягом десятиліть композити використовувалися як засіб консервативного відновлення дрібних, середніх і навіть великих дефектів зубів, викликаних руйнацією чи травмами. Їхні показання ґрунтуються на необхідності максимально зберегти більш здорові тканини зубів. Також за допомогою адгезивної стоматології, яка використовує ці синтетичні композитні полімерні матеріали, можна відтворити втрачені зуби.

В цілому, можна сказати, що естетична реставрація доступніша (технічно і фінансово) і проводиться досить швидко (все можна зробити за один прийом). Завдяки сучасним матеріалам можна досягти відмінних результатів як з функціональної, так і з естетичної точки зору.

Наш професіоналізм для вашої красивої посмішки

Фахівці вищої категорії у сфері естетичної медицини, які ведуть прийом у Стоматологічній клініці «Алтей», давно та успішно практикують повернення гарних усмішок своїм пацієнтам. Всі наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та регулярно беруть участь у наукових конференціях не лише на території України, а й за кордоном.

Всі стоматологічні проблеми в нашій клініці вирішуються за допомогою найновішого обладнання – лазерного, ультразвукового, томографічного – використовуваного для діагностики та лікування будь-яких захворювань та виправлення різного роду дефектів зубного ряду.

Ідеальна посмішка та гарний настрій кожного нашого пацієнта надихають колектив на нові досягнення.

Записатися на прийом

Зателефонуйте нам або повідомте свій контактний телефон