Імплантація зубів

Імплантація зубів

Імплантація зубів у Стоматологічній клініці «Алтей» – це високотехнологічна операція з вживлення в кісткову тканину щелепи штучного кореня зуба (імплантату) з найкращих сучасних матеріалів, що дозволить надалі провести протезування з довгостроковим результатом.

Коли пошкоджений і зуб і його корінь, оптимальним варіантом лікування є використання дентального імплантату з керамічною коронкою . В цьому випадку зовнішній вигляд та функціональність конструкції не відрізнятимуться від природного зуба.

В результаті використання дентального імплантату з керамічною коронкою пацієнт має :

 • Негайно функціонують зуби.
 • Чудовий естетичний результат.
 • Довговічне рішення.

Як проходить імплантація зуба в нашій клініці покроково

Представлений курс лікування з імплантації одного зуба є одним із можливих варіантів та коригується залежно від потреб пацієнта.

 1. Первинне обстеження.

  Перед процедурою стоматолог проводить первинне обстеження і робить один або більше рентгенівських знімків області, що цікавить.

 2. Встановлення імплантатів.

  Спершу фіксується імплантат. При цьому встановлюється тимчасова коронка, що дозволяє відразу нормально їсти і працювати. Перед наступним етапом має пройти кілька місяців для отримання остеоінтеграції імплантату з кістковою тканиною щелепи.

 3. Встановлення нової коронки.

  Кінцевим кроком є ​​встановлення постійної керамічної коронки. Новий зуб служитиме Вам все життя. Немає потреби у додатковому лікуванні.

 4. Кінцевий результат.

  Новий зуб буде виглядати та функціонувати, як природний. Виконуйте звичайні гігієнічні процедури, для підтримки чистоти та здоров'я Ваших зубів та ясен. На наступний день після встановлення імплантатів.

Чому слід вдатися до імплантації зубів

 • Зуб відновлюється повністю, від кореня до верхівки, тому зубний ряд виглядає дуже природно і натурально.
 • Імплантація дозволяє вирішити проблеми відсутності одного чи кількох зубів. Сучасна імплантація показана пацієнтам з повною адентією (відсутністю зубів), тоді як раніше доводилося задовольнятися знімними протезами.
 • На імплантатах можна фіксувати будь-які протези як знімні, так і незнімні.
 • При встановленні на імплантатах знімні конструкції фіксуються надійніше.
 • Для встановлення штучного зуба не потрібно обточування сусідніх зубів. Зуби, що знаходяться поруч, залишаються живими, а пацієнт не зазнає болю і неприємних відчуттів від процедури обточування.
 • Замінюючи втрачені зуби, імплантат знімає зайве навантаження із сусідніх, тим самим зберігаючи їх. Таким чином установка імплантатів сприяє збереженню здоров'я Ваших зубів.
 • Імплантація не дозволяє атрофуватися кістковій тканині. Постійний тиск імплантату на кістку викликає приплив крові до цього місця, тим самим знижуючи ризик захворювання.
 • Імплантація - це найдовговічніший і найнадійніший спосіб протезування. За статистикою, протягом 25 років після встановлення 95% імплантатів зберігають свої первісні властивості.
 • Вартість імплантації зубів можна порівняти з іншими видами протезування і не є високою.

Наші переваги в імплантації зубів

Стоматологи-імплантологи Стоматологічної клініки «Алтей» є лікарями вищої категорії та завжди індивідуально підходять до вирішення проблеми пацієнта, застосовуючи у своїй роботі найсучасніші методики та технології, новітні інструменти та матеріали. Тому імплантації зубів у нашій клініці це надійне, ефективне та довготривале рішення щодо відновлення зубного ряду та гарної привабливої ​​посмішки.

Записатися на прийом

Зателефонуйте нам або повідомте свій контактний телефон